• + 48 663 275 522

Pierogi Legnica - Nowości Szefa

Szef Kuchni poleca sprawdzone przepisy na nie tylko na tradycyjne pierogi...

We wtorek

Pierogi z twarożkiem, jabłkami, śmietanką i cynamonem

17,00 zł.

Nowości szefa kuchni

Czy wiesz, że szef naszej kuchni poleca co jakiś czas danie według autorskiego przepisu? Jeśli jeszcze nie miałeś okazji, by to sprawdzić, zachęcamy Cię do tego, abyś to zrobił jak najszybciej! Wśród kulinarnych nowości w Bistro Jak Dawniej w Legnicy możemy Ci zaproponować np. pierogi! To jedna z najbardziej tradycyjnych, domowych i smacznych potraw. Zajada się nimi chyba każdy, a wielu pewnie uzna je wręcz za danie narodowe, które można przyrządzić na wiele sposób. Również w naszym menu spróbujesz ich z najróżniejszym nadzieniem: mięsem, grzybami, kapusta kiszoną czy tzw. ruskim farszem z twarogu i ziemniaków. Pierogi podajemy w wersji gotowanej, pieczonej lub smażonej.

Nasze menu obfituje w wiele pysznych, domowych dań. Dlatego naprawdę warto do niego zaglądać!

Pierogi i inne propozycje dań szefa kuchni – sprawdź, co poleca!

Z myślą o naszych gościach postanowiliśmy w menu proponować dodatkowo różnorodne dania przygotowane przez szefa kuchni, nawiązujące do kulinarnych upodobań korzystających z naszych usług gości. Uwzględniamy tu ich sugestie oraz regionalne smaki.

Proponowane w tej zakładce potrawy takie jak pierogi i inne, będą atrakcyjne dla każdego podniebienia, a zwłaszcza dla tych, co cenią smaczne, dobrze przyrządzone domowe dania mięsne, drobiowe, jak również zupy i wiele innych tradycyjnych posiłków. Nasz szef kuchni nie tylko osobiście dobiera składniki, ale jak wspomnieliśmy opracowuje autorskie receptury przyrządzania mięs i potraw. Dzięki temu goście Bistro Jak Dawniej w Legnicy mogą być pewni, że serwowane jedzenie jest na najwyższym poziomie.

Ceny pierogów czy innych dań są bardzo atrakcyjne. Przekonaj się, że stołując się tu lub zamawiając posiłki do domu albo firmy, zaoszczędzisz na wydatkach związanych z kupowaniem niezbędnych produktów oraz na czasie, który spędziłbyś każdego dnia na przygotowaniu obiadu.

Jak przystało na doświadczonego szefa kuchni, nasz zna się bardzo dobrze na gotowaniu. Dlatego warto zaufać jego pomysłom i spróbować każdego z dań, jakie zaproponuje w menu. Sprawdź, co w tym tygodniu poleca!

Sprawdź nasze całe menu

Zobacz